Regulamin sklepu

WARUNKI ZAWIERANIA UMOWY SPRZEDAŻY

1. Ogłoszenia, reklamy, cenniki i inne informacje o Produktach podane na stronach internetowych sklepu Meble KOSBEL, w szczególności ich opisy, parametry techniczne i użytkowe oraz ceny, stanowią zaproszenie do zawarcia umowy, w rozumieniu art. 71 Kodeksu Cywilnego.

2. Cena Produktu uwidoczniona na stronie sklepu Meble KOSBEL podana jest w złotych polskich i zawiera wszystkie składniki, w tym podatek VAT oraz cła. Ceny nie zawierają jednak ewentualnych kosztów dostawy i płatności, które są wskazywane przed lub w trakcie składania Zamówienia.

3. Cena Produktu uwidoczniona na stronie sklepu Meble KOSBEL jest wiążąca w chwili złożenia przez Klienta Zamówienia. Cena ta nie ulegnie zmianie niezależnie od zmian cen w sklepie Meble KOSBEL, które mogą się pojawić w odniesieniu do poszczególnych Produktów po złożeniu przez Klienta Zamówienia.ZAWIERANIE UMOWY SPRZEDAŻY

1. W celu zawarcia Umowy Sprzedaży niezbędne jest wcześniejsze złożenie przez Klienta Zamówienia.

2. Po złożeniu Zamówienia Sprzedawca potwierdza jego otrzymanie, co powoduje związanie Klienta jego Zamówieniem. Potwierdzenie otrzymania Zamówienia następuje poprzez przesłanie stosownej wiadomości na podany w trakcie składania Zamówienia adres poczty elektronicznej Klienta, która zawiera co najmniej potwierdzenie wszystkich istotnych elementów Zamówienia oraz oświadczenie Sprzedawcy o otrzymaniu Zamówienia.SPOSOBY PŁATNOŚCI

1. Płatność za pobraniem przy odbiorze przesyłki – nie dotyczy mebli produkowanych na zamówienie lub ich części.

2. Zaliczka – w przypadku mebli lub ich części produkowanych na zamówienie wymagana jest zaliczka podana w trakcie potwierdzenia zamówienia. Reszta płatna jest przy dostawie mebli.

3. Płatność przelewem tradycyjnym na rachunek bankowy Sprzedawcy podany razem z potwierdzeniem zamówienia. Przy płatności prosimy o wpisywanie numeru zamówienia.KOSZT, TERMIN I SPOSOBY DOSTAWY

1. Transport

Czy transport obejmuje wniesienie mebli?
Usługa dostarczania mebli, nie obejmuje wnoszenia, wyjątkiem są oferty produktu w których zamieszczona jest inna informacja.

Skąd będę wiedzieć kiedy przyjedziecie z meblami?

- Wysyłka paczki firmą kurierską - W przypadku wysyłki paczki firmą kurierską otrzymają Państwo informację wiadomością sms-ową lub/i mailową o dostawie mebli do Państwa. Przy odbiorze, w obecności kuriera prosimy o sprawdzenie czy paczka nie jest uszkodzona.

- Wysyłka paletowa - W przypadku wysyłki paletowej zostaniesz poinformowany telefonicznie i mailowo o nadaniu palety wraz z numerem listu przewozowego, dzięki któremu możesz szybko sprawdzić gdzie obecnie znajduje się Twoja przesyłka. Przesyłki kurierskie dostarczane są najczęściej od poniedziałku do piątku, pomiędzy 8:00 a 15:00. Przy odbiorze, w obecności kuriera prosimy o sprawdzenie czy przesyłka nie jest uszkodzona.

- Transport Sprzedawcy - W przypadku Transportu Sprzedawcy dostarczamy meble od poniedziałku do niedzieli między godziną 7:00 a 22:30. Poinformujemy Cię co najmniej jeden dzień przed planowaną dostawą o dniu i przybliżonej godzinie dostawy mebli (np. wtorek między 12:30 a 13:30) - skontaktujemy się z Tobą telefonicznie lub mailowo. Nie wyślemy mebli dopóki nie dasz nam informacji, że jesteś gotów przyjąć dostawę w danym dniu. Przy odbiorze, w obecności kuriera prosimy o sprawdzenie czy przesyłka nie jest uszkodzona. Czy decyduję o dniu i godzinie dostawy? Ze względu na liczbę punktów do rozładunku oraz pokonywane kilometry nie mamy możliwości manipulowania godzinami dostawy.

2 Odbiór osobisty – miejsca i terminy odbiorów wskazywane są w trakcie składania Zamówienia poprzez Formularz Zamówienia oraz na stronie przedmiotu sklepu Meble KOSBEL. Na życzenie wydajemy towar z magazynu kurierom wskazanym przez kupującego.

3. Dostawa - Dostawa Produktów dostępna jest na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej.

4. Koszt dostawy - Ewentualne koszty dostawy są wskazywane w trakcie składania Zamówienia. Są one uzależnione od wybranego przez Klienta sposobu dostawy, płatności oraz wielkości zamówienia. Koszty dostawy wskazane są również na stronie przedmiotu sklepu Meble KOSBEL.

5. Termin dostawy - Termin dostawy Produktu do Klienta podany jest w opisie danego produktu lub w trakcie składania Zamówienia.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl